![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
16:59, 26 лютого 2015 р.
Мер Чернівців заявив про необхідність посилення заходів безпеки у навчальних закладах міста
Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, 25 лютого на загальноміських батьківських зборах мер міста Чернівці Олексій Каспрук заявив про необхідність посилення заходів безпеки у навчальних закладах міста.
Загальноміські батьківські збори пройшли в загальноосвітній школі № 2. На них були присутні голови батьківських комітетів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, представники органів влади та навчальних закладів, а також приватні підприємці - організатори харчування дітей у школах міста.
На зборах обговорювалася низка питань, пов'язаних з харчуванням дітей у школах, впровадженням двозмінного режиму навчання в деяких школах міста, а також питання безпеки дітей.
Мер міста зазначив, що у зв'язку зі складною соціально-політичною ситуацією в країні необхідно обмежити доступ на територію навчальних закладів осіб, які не задіяні в навчальному процесі. А глава батьківського комітету школи № 5 розповів присутнім про систему охорони в школі та її переваги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі