
допомога бійцям на фронті
17:30, 1 березня 2015 р.
Чернівецькі волонтерки з «Батьківщини» знову відправили бійцям на Схід домашню їжу
допомога бійцям на фронті
Як повідомила прес-служба Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина» жінки з буковинської «Батьківщини» та громадської організації «Ліга жінок» приготували 5 відер вінегрету і вже відправили бійцям на Схід.
Днями волонтерки зібралися у кав’ярні «Панацея», яка вже вкотре приймає доброчинців під своїм дахом і забезпечує їм газ, світло і приміщення для доброї справи. Раніше тут волонтерки пекли випічку для бійців, ліпили вареники, крутили голубці.
«Разом з нарізаним вінегретом, ми відправляємо на Схід цілу машину речей і продуктів, закуплених за зібрані людьми, які нам довіряють, і вкладені власні кошти, - повідомила «батьківщинівка» Лідія Гаїна. - Це 30 кг ковбаси, 3 ящики масла, 3 упаковки стіків кави по 120 шт., 4 ящики згущеного молока, 2 ящики шоколадних цукерок, 26 блоків цигарок, 40 калачів, зельц, солодкі рулети… Коли ми завантажували речі біля нашого волонтерського намету на Калинівському ринку, перехожі, дізнаючись, що це все на війну, несли і несли ще. Два ящики «мівіни», рукавиці цілими упаковками, ящик лимонів, туалетний папір, шоколад, воду, гроші…»
Усе, приготовлене уже вранці наступного дня повіз бійцям на війну волонтер-«батьківщинівець» Роман Гаїна.
Нині жінки готують закуплену напередодні морожену рибу, яку бійцям сьогодні повезе священик-волонтер отець Василь Гасинець.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:56
Вчора
19:21
Вчора
17:57
Вчора
13:42
Вчора
12:30
Вчора
11:22
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:09, 30 червня
16
12:04, 28 червня
19:15, 28 червня
11
16:01, 26 червня
13:13, 2 липня
live comments feed...
Коментарі