• Головна
  • На Буковині представили нового начальника Чернівецького прикордонного загону
14:53, 2 березня 2015 р.

На Буковині представили нового начальника Чернівецького прикордонного загону

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, сьогодні перший заступник голови Державної прикордонної служби України, генерал-майор Василь Серватюк, і перший заступник начальника Західного регіонального управління Державної служби України, полковник Ігор Левадний разом з головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком представили новопризначеного начальника Чернівецького прикордонного загону Ігоря Мусійчука.

 «На жаль, попередні кадрові зміни не дали очікуваного результату. Тому було ухвалено рішення про звільнення з посади начальника Чернівецького прикордонного загону, полковника Віктора Явтушенка і призначення на цю відповідальну посаду Ігоря Мусійчука. Це бойовий офіцер, високопорядний професіонал. Проходив службу у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби, знає специфіку роботи», – сказав Василь Серватюк.

 Краеурядник Олександр Фищук у свою чергу зазначив: «Прикро визнавати, але недоліки є у роботі багатьох служб. Одна людина не може змінити все і відразу. Всі ми, у тому числі й новопризначений керівник прикордонного загону, пливемо на одному кораблі. Будемо один одному допомагати. Іншого виходу немає. Адже оцінку роботи кожного з нас потім дасть громада. Сподіваємось на позитивні результати вже у найближчому майбутньому, бо наша головна спільна мета – це перемога».

 9_На Буковині представили нового начальника Чернівецького прикордонного загону (фото) - фото 1

 

#начальник #прикордонний загін #призначений
Оголошення
live comments feed...