• Головна
  • У буковинському Мигово пройшла «Зимова Студреспубліка»
16:26, 2 березня 2015 р.

У буковинському Мигово пройшла «Зимова Студреспубліка»

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, 27 лютого на базі гірськолижного туристичного комплексу «Мигово» відкрився YII етап проекту «Зимова Студреспубліка».

 Проект проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, та за сприяння народного депутата України Максима Бурбака.

 У заході взяли участь близько 40 учасників з усієї України - молодь, в їх числі філософи, економісти та політологи. Основна тема змагань цього року - «Прихід до власти нових політічніх суб'єктів з метою радікальної модернізації України».

 В основі проекту - формат гри, під час якої кожен учасник може запропонувати унікальне рішення проблеми. У грі брали участь три групи, кожна з яких пропонувала своє рішення проблемних питань.

 На думку організаторів, на сьогодні «Студреспубліка» - найбільший проект в Україні, якому вже більше 15 років. Діяльність організації покликана навчати студентів основам будівництва громадянського суспільства в молодіжному середовищі, виховувати в них лідерські якості, закликати до знання і усвідомлення своїх прав і обов'язків.

 У Чернівцях проект популярний з 2004 року. Переможці минулорічних проектів чернівчани Володимир Палагнюк і Андрій Кравець зараз є активними учасниками молодіжної політики на Буковині.

#Зимова Студреспубліка #Мигово #політіка
Оголошення
live comments feed...