• Головна
  • В Чернівцях відкрився новий магазин всеукраїнської мережі "iPeople"
Новини компаній
10:28, 28 грудня 2015 р.

В Чернівцях відкрився новий магазин всеукраїнської мережі "iPeople"

Новини компаній

  Напередодні Нового Року в Чернівцях відкрився магазин всеукраїнської мережі "iPeople". "iPeople" - магазин & сервісний центр Apple -- магазин і центр обслуговування, де можна вибрати відповідний пристрій та Вам дадуть поради по його експлуатації, покажуть можливості пристрою. У нас найбільший вибір нової, а також вживаної техніки та різноманітний вибір аксесуарів до неї, лояльна система знижок. 

  Ви можете скористатися експрес-обслуговуванням техніки торгової марки Apple, основні критерії нашої діяльності - це якість та швидкість обслуговування. Наш сервісний центр розташований в приміщенні нашого магазину, тому, коли Ваша техніка раптово вийде з ладу - є можливість відремонтувати її швидко та отримати гарантію на ремонтні роботи. Ми здійснимо ремонт техніки Apple будь-якого рівня складності та надамо гарантію на 1 місяць за доступними цінами. Можлива заміна запчастин протягом 1 дня. Продаж, ремонт, обмін, сервіс, кредит.

Вся техніка Apple в наявності, великий вибір used техніки Apple. При кожній
купівлі техніки Apple діє знижка на всі аксесуари -15%. Завітайте до нас і ми допоможемо вибрати омріяний подарунок для рідних та близьких.

Адреса магазину: Центральна площа, 5. www.ipeople.in.ua.

Оголошення
live comments feed...