• Головна
  • Охороняти кордони Буковини тепер будуть і добровольці
13:18, 30 березня 2015 р.

Охороняти кордони Буковини тепер будуть і добровольці

Як повідомляє помічник начальника Чернівецького прикордонного загону, начальник прес-служби Сергій Бровко, в суботу відбулося вручення посвідчень «Козацької обласної варти» жителям Буковини.

 Близько 50 активістів пройшли необхідну підготовку в прикордонному загоні. Вони були ознайомлені з основними нормами законів про державний кордон та принципами роботи прикордонників.

 «Громадськість має допомагати правоохоронцям, як на кордоні, так і в підтриманні громадського порядку, - говорить Іван Федорійчук, начальник штабу – Громадського формування з охорони кордону та громадського порядку «Козацька обласна варта». - Наше громадське формування є молодим, до нього увійшли всі ті, кому небайдужа доля України. Будучи тут в тилу та знаючи, що велика кількість прикордонників знаходиться на Східній ділянці країни, ми хочемо допомогти їм, у такий непростий час, і у такій нелегкій справі, як охорона державного кордону України».

 А Володимир Гринюк, заступник начальника загону - начальник штабу, підкреслил: «Опорою прикордонників в охороні державного кордону було і є місцеве населення. Тісна співпраця ґрунтувалася на спільних історичних традиціях, які сьогодні закріплені законодавчо. За допомогою мешканців прикордоння, стражам кордонів неодноразово вдавалося попередити правопорушення та затримати порушників законодавства з прикордонних питань. Більше того, іноді люди самі ініціювали затримання непроханих гостей. Переважна більшість наданої допомоги окрім фізичної, безпосередньо на лінії кордону, є спільне патрулювання прилеглих до кордону територій, що суттєво допомагає нам перекрити відповідні підходи до державної межі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикордонники #Козацька обласна варта #кордон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...