• Головна
  • Буковинських лікарів «швидкої» вчили надавати невідкладну допомогу новонародженим
16:16, 1 квітня 2015 р.

Буковинських лікарів «швидкої» вчили надавати невідкладну допомогу новонародженим

Як повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, у приміщенні Центру екстреної медичної допомоги відбулися заняття з підвищення кваліфікації лікарів бригад швидкої допомоги.

Одне з останніх занять було присвячено дитячій темі. Дуже важливими на даний момент в роботі лікаря «швидкої» залишаються питання гострої хірургічної патології. Враховуючи те, що близько 70% дітей, які потрапляють до лікарень, походять спочатку через лікарів швидкої допомоги, дуже важливо удосконалення знань, вміння вчасно виявляти хірургічну патологію і виробити правильну тактику для надання допомоги на початковому етапі.

Також важливим моментом занять був виступ доктора медичних наук, професора кафедри акушерства, гінекології та перинатології БДМУ Юлії Годованець з питань проведення реанімаційних заходів новонародженим.

«Щороку в області 15-20 пологів відбуваються поза стінами медичних закладів. Тому лікарям «швидкої» важливо вміти надавати невідкладну допомогу не тільки вагітним і породіллям, а й новонародженим, - сказав заступник директора ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Сергій Паушак.

#лікарі #швидка допомога #реанімація #новонарождені #хірургічна патологія
Оголошення
live comments feed...