• Головна
  • У Чернівцях порахують безпритульних тварин
18:43, 1 квітня 2015 р.

У Чернівцях порахують безпритульних тварин

Допомогу з методикою підрахунку надав міжнародний фонд "Naturewatch" й запропонував Чернівцям взяти участь в акції. Підрахунок також проводитиметься в Луцьку та Львові. Представник "Naturewatch" прибуде до Чернівців 15 квітня, повідомляє ЧОГО «Захист тварин».

Щороку КП "Чернівціспецкомунтранс" виловлює 7000 чотирилапих, витрачаючи на це 1,1 млн. грн., а ветеринари, вакцинуючи від сказу, - по 12-15 тис.

25 лютого у Києві державна ветеринарна та фітосанітарна служба за ініціативи громадських організацій із захисту тварин провела громадські слухання, де було запропоновано як один із способів боротьби зі сказом застосовувати пероральну вакцину від сказу для безпритульних тварин, яка вже пройшла всі необхідні випробування. Це дуже зацікавило ветеринарів, але необхідно знати, на яку кількість чотирилапих розрахувати.

Підрахунок безпритульних тварин надзвичайно необхідний й для вирішення місцевих потреб Чернівців, адже це дозволить:

- оперативно проводити заходи по регулюванню кількості безпритульних тварин;

- планувати ці заходи, оцінювати фактори появи безпритульних тварин, способи реагування та впливу;

- для оцінки ефективності методів, що вже використовуються.

«Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися!!! Чим більше нас буде, тим точніші дані ми зберемо!!!», - кажуть організатори акції.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у підрахунку, будь ласка, напишіть особистим повідомленням Ваші контактні дані та в якому саме районі Ви зможете провести підрахунок (район повинен бути таким, щоби його реально можна було обійти за 2 години).

Планується координаційна зустріч напередодні. Телефони для зв'язку: +38(050)5709795, +38(095)6465909, +38(050)7858195.

#ЧОГО "Захист тварин" #підрахунок безпритульних тварин #акція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...