• Головна
  • В Чернівцях сьогодні презентують «Астру» Олександра Михеда
14:04, 4 квітня 2015 р.

В Чернівцях сьогодні презентують «Астру» Олександра Михеда

Як повідомляє прес-секретар MERIDIAN CZERNOWITZ Лілія Шутяк, сьогодні, 4 квітня, у Літературному целанівському центрі по вул. О. Кобилянській, 51 відбудеться презентація книжки «Астра» культуролога та письменника Олександра Михеда.

 «Астра» – динамічний психотрилер, який торкається найглибших страхів свідомості читача. Весь світ, який ти знаєш і любиш – це умовність. В основі світобудови – суспільний договір, який направду є всього лише брехливим пактом про ненапад. Головний герой роману авантюрник Віктор Варецький отримує запрошення відвідати семінар «Астра» в загадковій місцині в Карпатах. І це змінює все його життя.

 Олександр Михед – автор численних публікацій у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини, США, Сербії, Польщі, Чехії, Білорусі. Вибрані есеї перекладалися англійською, польською, сербською, російською. Автор художньої книги «АмнезіЯ». Уривки книги перекладено англійською, німецькою, польською італійською та фінською мовами. Книга стала підґрунтям для літературно-мистецького мультимедійного проекту «АмнезіЯ project: Відкрита платформа» (www.amnezia.in.ua). Автор збірки оповідань «Понтиїзм» та психотрилера «Астра».

 Початок презентації у 18.00. Вхід вільний.

 

#презентацІя #книжка #Олександр Михед #"Астра"
Оголошення
live comments feed...