• Головна
  • Побитий активіст Ігор Жижиян пов'язує напад на себе з представленням в.о. начальника буковинської міліції Пілігріма (ФОТО)
напад на активіста
20:07, 4 квітня 2015 р.

Побитий активіст Ігор Жижиян пов'язує напад на себе з представленням в.о. начальника буковинської міліції Пілігріма (ФОТО)

напад на активіста

Про це сьогодні журналісту сайту 0372.ua у лікарні розповів побитий Ігор Жижиян. Активіст уже почувається краще, йому учора наклали кілька швів на голову та обличчя. Виявлені також тріщини селезінки, тому Ігор поки що залишається на лікарняному ліжку.

«Я думаю, що мене побили у зв'язку з представленням нового в.о.начальника УМВС України в Чернівецькій області Сергія Пілігріма. Також вважаю, що цим нападом і жорстоким побиттям хочуть залякати всіх активістів, які займаються викриттям фактів контрабанди на Буковині», - сказав активіст.

Версію, що Ігоря побили за «бикування на дорозі» , яку сьогодні озвучив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Вадим Пелех, активіст повністю відкидає і вважає абсурдною.

Нагадаємо, сьогодні журналіст Вадим Пелех написав на своїй сторінці у Фейсбук: «Стали відомими подробиці побиття одного чернівецького активіста. Як стверджують джерела, перед тими драматичними подіями активіст «не зовсім коректно» повів себе за кермом, мало не спровокувавши ДТП. Обіжені нецивілізовані автомобілісти догнали «борзого водія» і вирішили по-своєму його напоумити... Наскільки я знаю, вони вже дають покази в міліції. «Борця з режимом» звісно жаль, але бикувати на дорозі це так не по-європейськи... можна на таких же невихованих нарватися».

«Дивним є той факт, що наші сусіди, у яких ми намагалися бодай щось дізнатися, кажуть, що нічого не чули і нікого не бачили. І жодна з камер відеоспостереження на будинку чомусь не зафіксувала цей факт. І власники автівок, які мешкають в нашому будинку, у яких в машинах є відеореєстратори, чомусь жодних відео надати не можуть», - каже дружина Ігоря Жижияна Антоніна.

Як повідомив нам начальник обласного УБОЗу Микола Нємцов, за допомогою камер відеоспостереження у Чернівцях встановлений автомобіль Опель червоного кольору, на якому, за словами свідка, злочинці втекли у напрямку вул. Достоєвського. Встановлено також водія Мерседеса, який певний час їхав за активістом і ніби-то з яким у Ігоря сталося непорозуміння на дорозі. Справа розслідує управління карного розшуку УМВС України в Чернівецькій області. Міліція розглядає декілька версій побиття Ігоря Жижияна, але поки що їх не озвучує.

Нагадаємо, вчора увечері в Чернівцях четверо невідомих напали на громадського активіста, голову ГО «Патріотична громада Буковини» Ігоря Жижияна і жорстоко його побили.

Якнайшвидше розкриття даного злочину та покарання винних мало би стати справою честі для новопредставленого в день побиття активіста в.о начальника буковинської міліції Сергія Пілігріма.

Та чи стане - покаже час...

#Ігор Жижиян #побиття #Патріотична громада буковини #Сергій Пілігрім
Оголошення
live comments feed...