• Головна
  • Буковинські волонтери привезли на Луганщину 3 автомобілі й продукти (ФОТО)
допомога бійцям на фронті
14:30, 5 квітня 2015 р.

Буковинські волонтери привезли на Луганщину 3 автомобілі й продукти (ФОТО)

допомога бійцям на фронті

УАЗи й харчі (мінеральна вода, яблука, картопля, крупи, консерви та інше) доставили в Сєвєродонецьк волонтери з Чернівецької області. Про це повідомляє прес-служба Голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Віце-президент автоклубу «Буковина», голова Чернівецької обласної організації Спілки автомобілістів Іван Мельничук розповів, що автомобілі укомплектовані та приведені до ладу саме для того, щоби служити військовим і цивільним у прифронтових селах. Гроші на придбання автівок збирали волонтери Анатолій Дронь і Дмитро Щербанюк. Саме вони й переконували громаду Заставнівського району в необхідності купити для передової УАЗи. Один із всюдиходів «іменний» - його передадуть 24-й бригаді, у якій  служить чимало буковинців.

До придбання автомобілів долучилися і приватні підприємці, і держслужбовці, і пересічні буковинці. До речі, тільки із Заставнівського району Буковини на Луганщину передали вже  5 автівок. Ця поїздка волонтерської групи Івана Мельничука на Луганщину -  уже восьма. Але не остання - за кілька тижнів у Сєвєродонецьк привезуть кілька санітарних мікроавтобусів. Їх уже купили й передали в руки автомайстрам, щоби підготувати для відправки в зону АТО.

#Лопомога на фронт #автомобілі #Іван Мельничук #Геннадій Москаль
Оголошення
live comments feed...