• Головна
  • Неділя у прикордонників Буковини видалася «гарячею»
09:35, 6 квітня 2015 р.

Неділя у прикордонників Буковини видалася «гарячею»

Як повідомляє помічник начальника Чернівецького прикордонного загону, начальник прес-служби Сергій Бровко, в неділю, 5 квітня, прикордонникам відділу «Красноїльськ» та «Фальків» вдалося не допустити контрабанди 200 тисяч пачок сигарет.

 За 3 км від державного кордону прикордонники відділу «Фальків» спільно з представниками громадського формування перевіряли інформацію від місцевих жителів, і виявили перші 5 упаковок з сигаретами. Як виявилося, це були сигарети марки «Фест» в кількості 2350 пачок. Зловмисники були поблизу і, побачивши, що на їхній слід напали, швидко втекли.

 На ділянці відділу «Красноїльськ» за неділю сталося 2 випадки - 20 упаковок сигарет марки «Фест» та «Класік» були заховані в 200 метрах від огороджувального паркана. І в 800 метрах від кордону було виявлено ще 16 упаковок сигарет «Марбле». На цей раз був затриманий чоловік, який, по всій видимості, має відношення до протиправних дій.

 Зараз всі тютюнові вироби доставлені в прикордонні підрозділи і будуть передані відповідним органам. Затриманого перевірятимуть на предмет причетності до невдалої контрабанді. У жодному разі, він буде нести відповідальність за спробу незаконно перейти державний кордон.

#контрабанда #цигарки #прикордонники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...