• Головна
  • Підприємствам Буковини компенсують кошти на зарплату мобілізованим
12:00, 6 квітня 2015 р.

Підприємствам Буковини компенсують кошти на зарплату мобілізованим

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, Кабінет Міністрів України затвердив порядок виплати компенсації підприємствам, установам та організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації.

 Кошти на виплату компенсацій будуть надходити до Міністерства соціальної політики, а звідти в регіональні структури. Підприємства та організації, які бажають отримувати компенсацію, повинні подавати звіти про фактичні витрати на виплату середньої заробітної плати мобілізованим співробітникам до органів соціального захисту населення до 15 числа кожного місяця.

 Передбачається, що такі звіти повинні бути узгоджені з військовим комісаріатом. Тому для спрощення процедури погодження звітів 9 квітня з 09.00 до 13.00 в приміщенні військкомату за адресою вул. Головна, 119 військові комісари прийматимуть на погодження та затвердження звіти підприємств, установ та організацій про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам призваним на військову службу за призовом під час мобілізації. Підприємства, установи та організації Чернівців закликають скористатися цією можливістю і оперативно погодити звіти у військкоматі.

 

 

#компенсують #мобілізовані #підприємства #кошти
Оголошення
live comments feed...