• Головна
  • Буковинська міліція розслідує побиття активіста Ігоря Жижияна
напад на активіста
16:20, 6 квітня 2015 р.

Буковинська міліція розслідує побиття активіста Ігоря Жижияна

напад на активіста

Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, міліція продовжує розслідувати обставини побиття буковинського активіста Ігоря Жижияна.

За фактом нападу на активіста вже відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Хуліганство, вчинене групою осіб». Попередній діагноз Жижияна - закрита травма живота, субкапсулярна гематома селезінки, забійні рани м'яких частин голови і пальців.

В ході проведення розслідування правоохоронці отримали відео з камер відеоспостереження, на яких видно, що активіст, будучи за кермом своєї машини, різко виїхав на проїжджу частину і «підрізав» автомобіль своїх потенційних нападників. Після цього він поїхав з місця події.

Свідки побиття кажуть, що активіст припаркував свій автомобіль біля будинку і пішов до під'їзду. У цей момент до нього підійшли троє чоловіків у спортивному одязі і напали на нього. За словами очевидців били його руками і ногами, а не якимись сторонніми предметами.

Розслідування триває. Після його завершення результати будуть оголошені.

Представники УМВС України в Чернівецькій області спростовують звинувачення Ігоря Жижияна про те, що мають відношення до його побиття.

Нагадаємо, сам побитий активіст говорив про те, що били його монтіровками, а також пов'язує напад з призначенням на пост в.о. начальника буковинської міліції Сергія Пілігріма.

#Ігор Жижиян #напад #розслідування
Оголошення
live comments feed...