• Головна
  • Буковина виконала план з мобілізації на 70 відсотків
17:14, 6 квітня 2015 р.

Буковина виконала план з мобілізації на 70 відсотків

За час четвертої хвилі мобілізації Буковина виконала план на 70% - було призвано 1200 чоловік і мобілізовано 60 одиниць транспорту (з транспорту план виконаний на всі 100%). Чернівецька область - одна з найгірших по Україні, за словами воєнкома, з виконання плану мобілізації. Найгірший показник по краю у Новоселицького (30%) та Герцаївського району (близько 40%).

Далі плануються 5 і 6 чергі мобілізації, які розпочнуться 10 квітня і пройдуть без пауз. Воєнком нагадав про те, що повістка ще не означає призов до армії. Комісія вивчає сімейні обставини і стан здоров'я чоловіка, тільки після цього приймається рішення.

Віталій Чурай розповів про те, що зараз створюється оперативний резерв з демобілізованих бійців, який буде реалізований тільки у разі повномасштабного вторгнення і введення воєнного стану. У такому випадку протягом 1 години всі резервісти повинні будуть прибути на місце зборів. Кожен з резервістів буде зарахований в ту ж частину і на ту ж посаду, в якій знаходився в АТО.

Станом на ранок сьогоднішнього дня демобилизовано вже 630 буковинців. З них 330 зі статусом учасника АТО. Протягом цього тижня будуть демобілізовані всі, хто був призваний рік тому.

#мобілізація #призов #Чурай #воєнком
Оголошення
live comments feed...