• Головна
  • На Буковину приїхали переселенці з Маріуполя
08:32, 7 квітня 2015 р.

На Буковину приїхали переселенці з Маріуполя

Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, 6 квітня в Регіональний штаб звернулися волонтери організації «Волонтерський рух Буковини» з проханням знайти житло родині з Маріуполя.

 Рятувальники відразу ж організували для переселенців притулок у будинку паломника Свято-Вознесенського Банченського монастиря в селі Банчени Герцаївського району.

 Психологи управління з надзвичайних ситуацій зустріли переселенців і супроводили їх на місце проживання. З людьми була проведена бесіда з метою вивчення психоемоційного стану переселенців. Окрім нових людей психологи поспілкувалися і з переселенцями, які живуть на території монастиря вже тривалий час. Особливу увагу було приділено дітям-переселенцям.

 «Діти важче дорослих  переносять психічні травми, тому потребують посиленої турботи та підтримки з боку батьків. Пережиті події залишають сліди у свідомості дитини, які з часом можуть перерости у психічні відхилення», – каже психолог Управління лейтенант служби цивільного захисту Дмитро Горошко.

 На території Буковини проживають вже 2156 вимушених переселенців зі сходу України та Криму. Допомогу їм надає Регіональний штаб Чернівецької області з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, а також волонтерські організації.

#переселенці #психологи #Маріуполь #монастир
Оголошення
live comments feed...