• Головна
  • «Чернівцігаз» розішле буковинцям бланки документів на оформлення субсидій
11:28, 7 квітня 2015 р.

«Чернівцігаз» розішле буковинцям бланки документів на оформлення субсидій

Як повідомляє прес-служба ПАТ «Чернівцігаз», до середини квітня 2015 підприємством будуть надруковані бланки заяв на отримання субсидій, а потім відправлені споживачам природного газу.

 Понад 226 тисяч сімей Буковини отримають такі листи. Крім заяви на отримання субсидій клієнти «Чернівцігаз» також отримають бланк декларації про доходи та відповідні інструкції. На забезпечення необхідними бланками підприємство вже витратило близько 38 тисяч гривень.

 Станом на 1 квітня борги населення Буковини за природний газ вже склали близько 60 мільйонів гривень. Тому підприємство вживає всіх зусиль для того, щоб не допустити подальше зростання заборгованості.

 Таким чином кожен, хто претендує на отримання субсидії, до 1 травня має прислати поштою або залишити у відділенні управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання вже заповнені документи.

 «На даний момент субсидії є чи неєдиним механізмом компенсації витрат, який пропонує держава. Ми усвідомлюємо, який фінансовий тягар лягає на плечі людей і намагаємося допомогти їм скористатись своїм правом на компенсацію, адже зростання заборгованості не відповідає ані інтересам споживача, ані інтересам нашої компанії» - говорить голова правління ПАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда.

 Консультації з приводу оформлення субсидії можна отримати в територіальних УПСЗН або ж звернувшись на Урядову гарячу лінію за телефоном 0 800 507 309.

#газ #субсідії #бланки #заяви
Оголошення
live comments feed...