• Головна
  • Водія чернівецької маршрутки звільнили за те, що він висадив дитину
09:40, 8 квітня 2015 р.

Водія чернівецької маршрутки звільнили за те, що він висадив дитину

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, департаментом житлово-комунального господарства спільно з «Міським центром організації пасажирських перевезень» і перевізником ПП «Багіра» був розглянутий випадок відмови водієм маршрутки у пільговому проїзді 10-річній дитині.

 Випадок стався 10 березня о 17.30 на автобусному маршруті № 10. У дівчинки була пільга, як у дитини з багатодітної сім'ї. Більше того, водій висадив її з автобуса в місці з інтенсивним рухом транспорту, не дивлячись на те, що вона була без супроводу дорослих.

 Для вивчення ситуації була запрошена дівчинка разом з батьками. Їй було запропоновано впізнати водія, який їй відмовив у пільговому проїзді.

 Особу водія була встановлена ​​- ним виявився С. Фофанов. Враховуючи факти неодноразових скарг на водія і порушення ним Правил надання послуг на автомобільному пасажирському транспорті, він був звільнений. Перед дівчинкою та її сім'єю вибачилися.

 У трудових колективах була проведена робота про неприпустимість подібних ситуацій. Асоціація перевізників створила свій «чорний» список водіїв для роботодавців у цій сфері. «Така база дозволить перевізникам більш принципово підходити до прийняття на роботу водіїв, а водіїв – більш відповідально ставитися до своїх обов’язків, дбати про дотримання правил перевезення пасажирів, підвищення якості обслуговування у транспорті», – сказав керівник міського центру організації пасажирських перевезень Ігор Кожуленко.

#водій #маршрутка #висадив #дитина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...