• Головна
  • «Таємничий» т.в.о. начальника буковинської міліції Сергій Пілігрім розповів про криміногенну ситуацію в області (ВІДЕО)
17:12, 8 квітня 2015 р.

«Таємничий» т.в.о. начальника буковинської міліції Сергій Пілігрім розповів про криміногенну ситуацію в області (ВІДЕО)

Після таємного представлення 3 квітня та побиття в цей день громадського активіста Ігоря Жижияна новоспечений т.в.о начальника УМВС України в Чернівецькій області запросив до себе представників ЗМІ. За 2 робочі дні в.о. головного міліціонера краю вже навіть встиг ознайомитися з криміногенною ситуацією в області. «Оперативна обстановка в області є стабільною та контролюється», - заявив на прес-конференції Сергій Пілігрім.


Він також розповів про роботу міліції у І кварталі. За словами Сергія Пілігріма, за 3 місяці цього року зареєстровано 2798 кримінальних правопорушень, з яких 856 - тяжкі та особливо тяжкі. З них 7 вбивств, які вже всі розкрито, 5 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, які також розкрито, 36 пограбувань, з яких розкрито 20, 23 факти незаконного заволодіння транспортними засобами, 15 з яких розкрито. Загалом же з 856 кримінальних правопорушень по 396 випадках особи вже встановлені.


В.о. головного міліціонера Буковини також зазначив, що є позитивні зрушення у розкритті злочинів у сфері економіки.Так, за І квартал, зареєстровано 240 посадових злочинів, з них  151 - пов'язаний зі службовим підробленням, 48 - зі службовими повноваженнями, 21 - з хабарями.


Пріоритетним для міліції залишається захист бюджетних коштів. За словами Сергія Пілігріма, від початку року у цій сфері припинено 270 злочинів, що на 30% більше, ніж торік. Задокументовано 52 кримінальні провадження, де сума збитків склала понад 100 тисяч грн., та 3 кримінальні провадження, де збитки сягнули понад 1 мільйон грн.
Сергій Пілігрім також повідомив, що від початку року на Буковині виявлено  2 організовані злочинні групи - 6 осіб, які скоїли 44 кримінальних правопорушення.

#тво начальника буковинської міліції #Сергій Пілігрім #прес-конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...