• Головна
  • У Буковинському медичному університеті стартував міжнародний конгрес
09:40, 9 квітня 2015 р.

У Буковинському медичному університеті стартував міжнародний конгрес

Як повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, вчора в Буковинському медичному університеті відкрився Другий міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених «Нові тенденції в медицині і фармації, ВІМСО-2015».

 Конгрес триватиме до 10 квітня. Для участі в ньому приїхало більше тисячі молодих вчених та студентів з усієї України та країн Європи. Тільки іноземців на конгресі близько 180 осіб - це представники Туреччини, Грузії, Словаччини, Польщі, Молдавії.

 Ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, зазначає: «Конгрес, організований на базі БДМУ, - один з найбільш відомих молодіжних форумів в Україні і вже достатньо популярний за кордоном. Оскільки Чернівецька область є прикордонною, наш вуз націлений на активну міжнародну співпрацю. Приділяємо цьому заходу дуже велику увагу, адже студенти, котрі проходять ще й наукову школу, стають більш кваліфікованими лікарями. Особливістю цьогорічного конгресу є те, що в його рамках відбувається ще й ІІІ симпозіум студентського самоврядування. Нещодавно розпочав діяти новий Закон України «Про вищу освіту», де йдеться про розширення прав студентського активу в питаннях управління освітнім процесом. Відповідно, виникла необхідність обговорити найкращі ідеї та пропозиції щодо реалізації нових вимог».

 Новацією конгресу в цьому році є розширення клінічних складових. «Вперше у рамках конгресу відбудеться десять клінічних майстер-класів. В Україні немає жодного конгресу, де відбулася б така кількість майстер-класів з усіх фундаментальних напрямків клінічної медицини», - говорить науковий керівник студентського наукового товариства БДМУ, голова ради молодих учених  Олена Тюлєнєва.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конгрес #медичний університет #ВІМСО-2015
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...