• Головна
  • Енергетики Буковини привітали з Великоднем багатодітні сім'ї
16:42, 10 квітня 2015 р.

Енергетики Буковини привітали з Великоднем багатодітні сім'ї

Як повідомляє прес-служба ПАТ ЕК Чернівціобленерго, напередодні Великодніх Свят енергетики Буковини організували благодійні презенти та підтримку нужденним - багатодітним родинам та тим, котрі опинились в складних життєвих ситуаціях.

«Великдень – це світле свято, що надихає кожного робити добро та світлі вчинки. Ми вважаємо, що в цей день ніхто не повинен залишитися без уваги. Чернівціобленерго намагається дати хоча б частину добра та турботи тим, хто цього вкрай потребує», - каже Олексій Шекета, Голова Правління ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго».

Цього разу енергетики завітали з гостинцями до багатодітної родини Світлани Кірілюк, котра виховує 11 діток та потішили малечу смачними наїдками, ласощами, організували набір продуктів до великоднього кошика. Майже на півтори тисячі гривень закуплено борошна, рису, макаронних виробів, олії, соки, консервованого горошку, солодкої випічки, мандарин, та інших продуктів харчування.

За дорученням очільника енергетичної галузі Буковини, голова профкому Марія Прокопець побувала в обласній організації «Товариство багатодітних сімей» та вручила гостинці матері багатодітної родини. Окрім цього, до Великодня, ще одна багатодітна мати сімох дітей отримала від енергетиків гостинці. Матері були щиро вдячні Олексію Михайловичу, адже ці продукти суттєво доповнили запас харчів їхніх родин та потішили діток.

#енергетики #Великдень #багатодітні сім'ї
Оголошення
live comments feed...