• Головна
  • Буковинські «батьківщинівці» накриють для військових великодній стіл
18:30, 10 квітня 2015 р.

Буковинські «батьківщинівці» накриють для військових великодній стіл

Як повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО "Батьківщина", волонтери-«батьківщинівці» відправили чергову благодійну допомогу бійцям в зону АТО.

На цей раз численні смаколики для вояків – святкові. Паски, писанки, м’ясні вироби, маїна, голубці – це все ще не могло бути освячене, оскільки до Великодня ще кілька днів, але перед відправкою було окроплено свяченою водою. Передали бійцям і свяченої води з Зарваниці – волонтери кажуть, що хлопці з передової просили джерельної водички.

Понад півтонни святкових харчів волонтерам принесли підприємці Калинівського ринку та буковинські господині. Також везуть бійцям в район с. Піски оптичні прилади – біноклі та підзорні труби. Витрати на транспортування взяла на себе обласна організація партії ВО «Батьківщина».

«Ми робимо свій внесок у волонтерську роботу: забезпечуємо доставку допомоги, організовуємо її збір – адже наш волонтерський намет єдиний на цілий величезний Калинівський ринок. Та головне – я хочу подякувати усім доброчинцям, які збирають стільки цієї допомоги, що не тільки ми веземо раз на тиждень вантаж на Схід, але ще й по кілька разів довантажуємо транспорт тих, хто їде в інші дні», - говорить голова обласної організації «Батьківщини» Іван Мунтян. 

#Батьківщина #великодній стіл #військові
Оголошення
live comments feed...