• Головна
  • «Нормандська четвірка» закінчила переговори в Берліні
09:32, 14 квітня 2015 р.

«Нормандська четвірка» закінчила переговори в Берліні

Як повідомляє zn.ua, вчора пройшли переговори представників «нормандської четвірки» в Берліні. Глави МЗС України, Росії, Франції та Німеччини домовилися розглянути питання відведення озброєння нижче 100 мм (включаючи танки) від лінії фронту в Донбасі.

 «Ми підтримали пропозиції, які були висунуті в рамках спеціальної моніторингової місії ОБСЄ при ініціативної ролі СЦКК, про те, щоб на додаток до тих типів озброєнь, які необхідно відвести відповідно до мінських домовленостей, розглянути питання про те, щоб в цей же розряд потрапило озброєння калібром менше 100 мм і щоб ці обмеження охоплювали танки», - заявив глава російського МЗС Сергій Лавров.

 Міністр закордонних справ Павло Клімкін сказав, що учасники переговорів готові обговорювати введення миротворчої місії на Донбас.

 «Я чітко позначив ті сфери, де місія могла б бути і повинна бути корисною. І ми продовжимо дискусію », - пояснив Клімкін.

 Однак, МЗС Росії Сергій Лавров вважає, що розвитку ця ідея не отримала. «Наш український колега про неї (ідеї введення миротворців - ред.) згадав, але якогось розвитку ця ідея не отримала, і інші колеги її не коментували», - сказав Лавров.

 Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штанмайєр в свою чергу заявив, що обмін полоненими між українською армією і терористичними організаціями буде продовжуватися.

 Також глава МЗС ФРН за підсумками зустрічі заявив, що переговори «нормандської четвірки» в Берліні підтвердили невідповідності в позиціях Києва та Москви по кризі на сході України.

#"нормандська четвірка" #переговори #Берлін #завершились
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...