• Головна
  • Університет Чернівців передав два автомобілі в зону АТО
10:49, 15 квітня 2015 р.

Університет Чернівців передав два автомобілі в зону АТО

Як повідомляє інформаційний сайт Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, вчора, 14 квітня, біля центрального корпусу університету відбулася передача автомобілів бійцям АТО.

 Рішенням Вченої Ради ЧНУ на рахунок волонтерської організації «Буковина - українському війську» була перерахована одноденна зарплата кожного співробітника університету. Ця сума склала близько 104 000 гривень. В результаті автомобілі були придбані і тепер відправляться на схід нашої країни.

 Один автомобіль поїде в район Станиці Луганській до медиків тридцятої окремої механізованої бригади, другий - до лікарів батальйону «Госпітальєри», який рятує поранених по всій лінії фронту.

 Ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича Степан Мельничук, який взяв участь у передачі автомобілів на схід, розповів, що ВНЗ вже неодноразово співпрацював з волонтерами в різних акціях. Він говорив про те, що досить багато викладачів університету зараз знаходяться в лавах Збройних Сил України.

 Також ректор відзначив, що університет Чернівців завжди виступає за відновлення миру на сході України, а також підтримує лікарів і військовослужбовців, які захищають цілісність і суверенітет країни.

#автомобілі #університет #АТО #передача
Оголошення
live comments feed...