• Головна
  • Питання нового меню для молодших школярів Чернівців відкладено
15:18, 15 квітня 2015 р.

Питання нового меню для молодших школярів Чернівців відкладено

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, питання про затвердження нового меню для учнів молодших класів зняте з розгляду виконавчого комітету міської ради.

«У багатьох містах України взагалі відмовилися від безкоштовного харчування школярів молодших класів. Управління освіти міської ради після консультацій з батьківською громадськістю пропонує виконавчому комітету змінити меню безкоштовних сніданків для молодших школярів. У нас є питання і до нового,і до старого меню. Моє особисте бачення – ми повинні зробити все для того, щоби наші діти в чернівецьких школах отримували збалансоване і корисне харчування. Пропонує питання зняти на довивчення. Є пропозиції громадськості, громадських організацій, які об’єднують фахівців з організації харчування, їх треба всі уважно проаналізувати і вже після цього приймати зважене рішення», - сказав Олексій Каспрук.

Мер вважає, що звичну організацію дитячого харчування потрібно міняти з урахуванням досвіду інших країн і порад дитячих дієтологів.

На думку останніх, нове меню відповідає встановленим нормам, однак може бути ще більш удосконаленим за рахунок збільшення фруктів, меду, варення, соків, мармеладу і молочних продуктів.

Вчора ми писали про те, що на засіданні виконавчого комітету міськради сьогодні мало розглядатися питання про затвердження нового меню для учнів молодших класів чернівецьких шкіл.

#нове меню #молодші школярі #зняте
Оголошення
live comments feed...