Реклама
12:14, 29 грудня 2015 р.

Єдиний державний реестр

Реклама

Виконавчі провадження в Україні систематизовані і мають чітку структуру, вона допомагає швидко отримати необхідну інформацію, доступну для обмеженого переліку осіб. Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень України розміщується на сайті і виконує роботу по збиранню, накопиченню, зберіганню, систематизуванню та обробці даних виконавчих проваджень. Вихід на єдиний державний реєстр можливий також з сайту Державної виконавчої служби. Іконка в нижній частині сторінки допоможе потрапити на цей.

Отримувати інформацію реєстру можуть тільки держвиконавці та сторони, які є учасниками провадження у вигляді боржника та кредитора. Щоб отримати інформацію про перебіг справ конкретного виконавчого провадження потрібно скористатися його номером та ідентифікатором доступу. Ця інформація відображена у постанові про відкрите виконавче провадження. Вона видається судовим виконавцем і міститься також у листах, які супроводжують цю постанову під час надсилання копій боржникам і кредиторам. Якщо ці дані достовірні, вони можуть бути введені у відповідні поля і, таким чином, доступ у Єдиний державний реєстр і до конкретного виконавчого провадження відкриється.

Відомості до Реєстру вносять державні виконавці чи уповноважені особи органом Державної виконавчої служби. Внесення всіх виконавчих дій до Реєстру обов’язкове.

Єдиний реєстр судових рішень України надає доступ до копій рішень судів у електронному вигляді без оплати в цілодобовому режимі. Цю інформацію надає Державна судова адміністрація через офіційний веб-портал. У кожної юридичної чи фізичної особи є можливість безперешкодно отримувати доступ до рішень суду.

Користувачі, що заходять в Реєстр можуть шукати, переглядати, роздруковувати електронні копії рішень, робити копії текстових документів частинами чи повністю. Це здійснюється відповідно до встановленого режиму, за яким дозволено доступ до конкретних рішень суду, розміщених в реєстрі. Тексти, що є у вільному доступі і підлягають оприлюдненню на даному порталі, не повинні містити відомості, що не підлягають розголошенню. Також дані, які ідентифікують фізичну особу повинні бути замінені літераним чи цифровим позначенням.

Перед тим, як оприлюднити тексти рішень суду, адміністратор, який обслуговує Єдиний реєстр судових рішень України обробляє його електронну копію, щоб запобігти ідентифікуванню фізособи і попередити розголошення відомостей, які не підлягають відкриттю для широкої аудиторії користувачів.

Оголошення
live comments feed...