• Головна
  • У Чернівцях обговорять основні аспекти розвитку Держреєстру виборців
18:45, 16 квітня 2015 р.

У Чернівцях обговорять основні аспекти розвитку Держреєстру виборців

24 квітня 2015 року о 10.00 в приміщенні Факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ за адресою вул. Кафедральна 2, ауд. 18 відбудеться круглий стіл на тему «Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні виборів до місцевих рад», повідомляє викладач ЧНУ Сергій Добржанський.

У ході круглого столу обговорюватимуться основні аспекти розвитку Державного реєстру, міжнародні практики публічного контролю за веденням реєстрів. Одним з основних завдань зустрічі є обговорення питання відкритості Державного реєстру та контролю за складанням списків виборців: Які персональні дані Державного реєстру виборців повинні бути відкритими для суб’єктів виборчого процесу та яким чином це можливо забезпечити?

Також для дискусії будуть запропоновані і наступні питання:

-Обговорення проблеми ідентифікації в Україні в широкому контексті, а також конкретних ідентифікаторів, які мають або можуть бути відкритими у Державному реєстрі виборців.

-Запровадження ідентифікаційної картки громадянина України: крок до електронного голосування, дистанційного управління виборцем своїми персональними даними.

-Чи потрібно сприяти реєстрації переселенців з метою їх участі у голосуванні під час місцевих виборів.

До участі в обговоренні оптимальної моделі роботи Державного реєстру виборців України запрошуються представники органів ведення Державного реєстру виборців, представники влади, громадські організації, політичні партії, ЗМІ та всі зацікавлені в темі дискусії.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧНУ #круглий стіл #Державний реєстр виборців
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...