• Головна
  • На Буковині стартував відбір проектів в рамках програми «Україна - Молдова»
11:08, 18 квітня 2015 р.

На Буковині стартував відбір проектів в рамках програми «Україна - Молдова»

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА з посиланням на управління міжнародного співробітництва та інвестицій, оголошено конкурсний відбір проектів у рамках Програми підтримки Територіального співробітництва країн Східного партнерства «Україна - Молдова», що фінансується Європейським Союзом.

 Мета Програми – підтримка сталого транскордонного співробітництва між місцевими органами влади, громадськими організаціями та громадами для пошуку спільних рішень у соціально-економічній галузі відповідних регіонів.

 Програма спрямована на задоволення місцевих потреб та сфокусована на трьох операційних цілях та відповідних пріоритетах: покращення умов життя місцевих громад у прикордонних регіонах шляхом впровадження спільних проектів, спрямованих на підтримку соціально-економічного розвитку; реагування на спільні виклики; культура, освіта і спорт.

 Загальний бюджет конкурсного відбору Програми – 3,3 млн. євро. Розмір грантів – від 60 до 300 тис. євро. Співфінансування – мінімум 10% від загальної вартості проекту. Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 14 липня 2015 року.

 Територія дії Програми – Чернівецька, Вінницька, Одеська області України та вся територія Республіки Молдова.

 Інформаційний семінар щодо підготовки проектних пропозицій у Чернівцях відбудеться 5 травня 2014 року.

 Проектні пропозиції подаються до Органу управління Програмами – Німецькому товариству міжнародного співробітництва ГІЦ ГмбХ за адресою: 01004, м. Київ, вул. Червоноармійська, 44.

 Детальну інформацію про Програму та умови конкурсного відбору проектів, а також Посібник для аплікантів та аплікаційні форми можна знайти на офіційному веб-сайті Програми: www.eaptc.eu. Запитання щодо конкурсного відбору можна надсилати на електронну адресу: [email protected]

#Україна-Молдова #конкурс #програма
Оголошення
live comments feed...