• Головна
  • «Життя розділилася на «до і після війни». Юрист Чернівецької податкової повернувся з АТО
17:00, 18 квітня 2015 р.

«Життя розділилася на «до і після війни». Юрист Чернівецької податкової повернувся з АТО

Як повідомляє інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях, до своєї роботи після служби на фронті повернувся головний податковий інспектор юридичного відділу ДПІ у м. Чернівцях Ігор Ніщук. Про те, як воно - бути на війні, він розповів своїм колегам.

 «Із юристів – у військові, із зони АТО – на мирний фронт, де необхідно захищати економічні інтереси держави… Якщо коротко, то так можна описати нещодавні події у житті головного податкового інспектора юридичного відділу ДПІ у м. Чернівцях Ігора Ніщука.

 До зони АТО Ігора призвали навесні минулого року, коли на Сході нашої держави запеклі бої виривали з життя кращих із кращих її синів. Селище із оптимістичною назвою «Весела гора» зустріло чернівецького воїна шквальним артилерійським вогнем, руїнами будинків та людських доль, безмежним горем утрати дітей, батьків друзів.

 Саме у «Веселій горі» довелося боронити рідну державу Ігору Ніщуку майже цілий рік. Кривава «Весела гора» змінила молодого хлопця не лише ззовні, вона назавжди окреслила його життя на «до і після війни».

 Завжди приязний, усміхнений та позитивний Ігор, яким його звикли бачити колеги, повернувся на роботу не по роках змужнілим, дорослим та задумливим.

Про те, що він пережив у зоні АТО розповідає мало, адже рана ще зовсім свіжа. Потрібен час, аби притупився біль, аби зникло відчуття тривоги, аби почувати себе щасливим.

 На запитання колег – що найбільше запам`яталось, відповідає - перша ніч під обстрілами «градів». А що найчастіше згадувалось – як звучить тиша… адже тут тиша звучить зовсім по-іншому, вона просякнута небезпекою… а дома – це прекрасна тиша, тиха, мирна, спокійна…

 Як ти жив на фронті, запитуємо, - не повірите, але саме в небезпеці найкраще відчуваєш яке дороге це життя, і як іноді неправильно ми живемо. Саме на фронті народжується справжня братерська дружба, проявляються найкращі людські якості, майже фізично відчувається чужий біль.

 Чесно кажучи, не був у захваті, коли призвали. Тепер можу сказати, що жодного дня не пошкодував, що побував на війні. Вислів, що справжні мужчини народжуються на війні,- це правда, адже я вже ніколи не зможу пройти повз того, кому потрібна допомога.

 Що можна побажати хлопцям? Не боятися пройти перевірку на міцність, йти і захищати рідну землю, тих українців, які потребують нашого захисту на Сході.

А найбільше хочеться побажати миру усім нам! Миру та економічного процвітання Україні!»

#податкова #Ігор Ніщук #АТО #війна
Оголошення
live comments feed...