• Головна
  • Чернівці візьмуть участь у новому проекті з розвитку міста
08:41, 22 квітня 2015 р.

Чернівці візьмуть участь у новому проекті з розвитку міста

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, минулого тижня в Києві відбувся семінар з підготовки нового проекту «Інтегрований урбаністичний розвиток міста в Україні». Чернівці на ньому представляв мер Чернівців Олексій Каспрук та заступник міського голови Марія Порчук.

 Головний офіс проекту «Інтегрований урбаністичний розвиток міста в Україні» перебуватиме саме у Чернівцях.

 Інтегрований розвиток частин міста - стандарт в сфері урбаністики в країнах Європейського Союзу та країнах-кандидатах на вступ. Основою для інтегрованого розвитку є чітко виражена прив'язка до конкретної території.

 Основні питання державної діяльності у сфері урбаністичного розвитку - розвиток відсталих регіонів міста, соціальне вирівнювання, інтеграція, культурна спадщина, архітектура, розвиток інфраструктури. А також розвиток транспортної системи, економічний розвиток, підвищення кваліфікації та зайнятість населення, захист навколишнього середовища та енергетична модернізація.

 Основні міста проекту - Чернівці, Полтава та Вінниця. Асоційовані місця - Львів та Харків. Бюджет проекту складає 4 млн. євро, а термін - 3 роки. Стартує проект з кінця 2015 року.

#інтергрований урбаністичний розвиток міста #країни-кандидати #ЄС
Оголошення
live comments feed...