
ювілей
09:35, 22 квітня 2015 р.
На Буковині відзначають 90-річчя Дмитра Гнатюка
ювілей
Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, в області відзначають 90-річчя знаменитого буковинця Дмитра Гнатюка. Про те, які заходи будуть проводиться на честь ювілею, на прес-конференції в ОДА розповіла начальник управління культури області Віра Китайгородська.
Ювілейні заходи будуть проводиться по всій області. Сьогодні, 22 квітня, на малій батьківщині співака в селі Мамаївці відкриється погруддя знаменитому земляку. Також відбудеться екскурсія по Мамаївському мистецькому музею, і пройде обласне пісенне свято.
Також в Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської пройде урочистий вечір-концерт на честь ювілею. Там також відбудеться презентація документально-художнього фільму народного артиста Василя Ілащука про життєвий і творчий шлях Дмитра Гнатюка.
«У планах крайової влади на майбутнє – і найменування Мамаївської музичної школи іменем Дмитра Гнатюка та відкриття його вулиці. Передбачається також і відкриття погруддя відомому митцю у Чернівцях», - розповіла Віра Китайгородська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
13:13
Вчора
12:56
Вчора
10:10
Вчора
08:47
Вчора
20:41
11 липня
19:55
11 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:48, 7 липня
21:33, 3 липня
00:00, 17 березня
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
live comments feed...
Коментарі