
14:19, 24 квітня 2015 р.
У Чернівцях висаджують дуби на честь Героїв, загиблих в АТО
Сьогодні у парку «Жовтневий» закладається Алея Слави в пам'ять війнам, загиблим в АТО.
У парку зібралися представники громадськості, студенти, школярі, представники влади та просто небайдужі чернівчани. На захід запрошені сім'ї загиблих воїнів.
В пам'ять про кожного з Героїв будуть посаджені дуби, а сім'ї загиблих отримають Сертифікати Вічної Слави та Пошани.
Організатором заходу виступили волонтерські організації Чернівців, сприяння у проведенні надала місцева влада. Представники МКП «Чернівціводоканал» забезпечили підвіз води.
Надалі доглядати за саджанцями посаджених дерев будуть школярі та волонтери.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:32
Вчора
11:28
Вчора
10:10
Вчора
17:42
12 червня
16:50
12 червня
Спецтема
Оголошення
10:56, 5 червня
12:02, 1 червня
54
10:32, 11 червня
15

Коментарі