• Головна
  • На Буковині розроблена програма реабілітації учасників АТО
16:16, 24 квітня 2015 р.

На Буковині розроблена програма реабілітації учасників АТО

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА з посиланням на Департамент охорони здоров'я, в регіоні завершується розробка програми медико-соціальної реабілітації учасників АТО.

Програма почне функціонувати після затвердження її на сесії обласної ради.

«Основним центром реабілітації учасників АТО стане обласний госпіталь інвалідів війни. Тут же формуватиметься реєстр учасників АТО та працюватиме «єдине вікно», куди вони зможуть звертатися. Залежно від результатів обстеження, лікування та додаткових обстежень у госпіталі інвалідів, демобілізовані бійці скеровуватимуться до інших лікувальних закладів профільної спеціалізації», - зазначає заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Юрій Лесюк.

Для військових буде створено спеціальне психосоматичне відділення, в якому надаватиметься психологічна допомога.

Реабілітація бійців буде проходити на базі санаторію «Брусниця». Більш того, лікувально-профілактичні заклади області отримають кошти на придбання близько 600 путівок на санаторно-курортне лікування військовослужбовців АТО в інших оздоровчих закладах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#госпіталь #учасники АТО #реабілітація #програма
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...