• Головна
  • За перший квартал 2015 року до буковинської міліції звернулося майже 16 тисяч громадян (ФОТО)
11:30, 26 квітня 2015 р.

За перший квартал 2015 року до буковинської міліції звернулося майже 16 тисяч громадян (ФОТО)

Результати роботи буковинської міліції за перший квартал 2015 року розглянули 24 квітня під час чергового засідання колегії УМВС України в Чернівецькій області під головуванням т.в.о. керівника обласного міліцейського відомства Сергія Пілігріма. Участь у засіданні колегії взяли керівники служб, начальники районних відділів, їх заступники та помічники з кадрового забезпечення, - повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Сергій Пілігрім у вступному слові зауважив, що Міністерство внутрішніх справ України дало високу оцінку роботі буковинського міліцейського відомства.

Про стан криміногенної ситуації та дотримання правопорядку на території краю доповідали заступник начальника УМВС Ярослав Козак, т.в.о заступника начальника УМВС Олександр Раренко, начальник УБОЗ УМВС Микола Нємцов, начальник УДСБЕЗ УМВС Вадим Мельник.

Загалом, упродовж першого кварталу 2015 року, органами внутрішніх справ забезпечено оперативне реагування на 15911 заяв та повідомлень громадян, з них 3486 - з ознаками кримінального правопорушення. Оголошено підозру про вчинення кримінальних діянь по 1178 правопорушеннях, 1413 кримінальних провадження скеровані до суду.

Забезпечено документування таких кримінальних правопорушень латентного характеру, як незаконний обіг зброї - 69, наркотиків - 83, порушення адміністративного нагляду - 22, підроблення документів -143.

Співробітниками УМВС виявлено, задокументовано та направлено до суду кримінальні провадження по 2 організованих злочинних групах. Одна - з транснаціональними зв’язками сформованої на етнічній основі та одна з міжрегіональними зв’язками. До відповідальності притягуються 6 членів ОЗГ, якими скоєно 44 кримінальних правопорушення.

Задокументовано 270 (проти 209 у минулому році) кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним використанням бюджетних коштів, у тому числі 199 -пов’язаних з коштами призначеними на виконання державних цільових програм, 240  (проти 181) - посадових кримінальних правопорушень, 75 (проти 20) - у сфері земельних відносин,   21 (проти 19) - факт хабарництва. Розпочато 52 кримінальних провадження зі збитками понад 100 тисяч гривень та 3 - зі збитками на суму понад 1 млн. гривень.

Завдяки проведеним профілактичним заходам досягнуто зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних у громадських місцях 85 (проти 138).

Також зменшено кількість ДТП з постраждалими. Зареєстровано 47 (проти 58) ДТП, за якими відкрито 34 кримінальних провадження, у т.ч. 7 - за фактами ДТП зі смертельними наслідками. На жаль, з початку року у ДТП загинуло 10 осіб, травмовано - 52. Виявлено 4367 порушень правил дорожнього руху, у тому числі 390 фактів керування у нетверезому стані.

Збільшилась кількість такого виду майнових злочинів як шахрайство - 280 (у 2014 - 197) та крадіжки - 1010 (у минулому році 683).

Про стан роботи по зміцненню дисципліни, недопущенню порушень законності та корупційних проявів у діяльності міліціонерів доповів начальник УКЗ УМВС Генадій Федорюк.

Також із доповідями про результати діяльності на місцях виступили керівники районних відділів міліції та галузевих служб.


Під час колегії обговорили посилення заходів безпеки громадян під час травневих свят. Було прийнято рішення перевести особовий склад буковинської міліції на посилений варіант несення служби, залучити максимальну кількість правоохоронців, забезпечити щодобове патрулювання вулиць міста, а в місцях проведення масових заходів збільшити наряди міліції з охорони громадського правопорядку.

На завершенні колегії т.в.о. начальника УМВС України в Чернівецькій області Сергій Пілігрім озвучив основні напрямки роботи міліцейського відомства. Зокрема, це: протидія кримінальній та адміністративній корупції, насамперед серед посадових осіб і державних службовців органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також суддів, працівників правоохоронних і контролюючих органів; удосконалення діяльності дільничних інспекторів міліції; посилення протидії економічній злочинності; профілактика злочинності в дитячому середовищі; протидія кіберзлочинності, торгівлі людьми та нелегальній міграції та забезпечення системної взаємодії із ЗМІ та інституціями громадянського суспільства в реалізації принципів гласності та відкритості в роботі органів і підрозділів внутрішніх справ області.


«Я впевнений, усі поставленні завдання ми виконаємо на належному рівні. І вкотре звертаю вашу увагу на те, що кожен міліціонер у своїй діяльності безумовно повинен дотримуватись принципів законності та зробити все можливе, щоби громадяни почувалися захищеними від будь-яких протиправних дій» , - зауважив Сергій Пілігрім.

п1

п1

п2

п2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#буковинська міліція #провопорушення #Сергій Пілігрім
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...