• Головна
  • В Чернівцях на свята пройде «Територія дитинства»
09:30, 30 квітня 2015 р.

В Чернівцях на свята пройде «Територія дитинства»

1 травня 2015 р. у Чернівцях відбудеться IV психологічний фестиваль «Територія дитинства» для дітей, їхніх батьків, фахівців, які працюють з сім’ями та тих, хто готується стати батьками. Тема Фестивалю: «Гра за правилами та без».

 Фестиваль – це можливість побачити, як життя в сім'ї може приносити більше радості, задоволення, гордості за себе та своїх близьких.

 Протягом цього дня з дітьми будуть працювати досвідчені психологи, тренери та майстри арт-терапії. Вони допомагатимуть присутнім розкрити психологічний сенс ігрової діяльності, зрозуміти значення гри у розвитку своїх прихованих можливостей.

 Для дітей працюватимуть фахівці-психологи, педагоги, тренери з ігрової, танцювально-рухової, піскової, арт- та казко-терапії. У форматі фестивалю передбачено тренінговий, лекційний та ігровий підхід.

 Дорослі учасники фестивалю зможуть: побачити власні сімейні стосунки в новому світлі;

позбутися стереотипів і зрозуміти, чим саме для них є сім'я; познайомитися з новими методами виховання дітей; більше дізнатися про те, як сценарії батьківської сім'ї впливають на формування особистості дитини.

 Для батьків в програмі фестивалю передбачені майстер-класи, лекції, психологічні групи (разом з дітьми та лише для дорослих).

 Місце проведення: Проспект незалежності, 88 Д, гімназія №7, м. Чернівці з 09:00 до 18:00.

Телефонии для довідок: Ірина - 0502865874 Любов - 050 573 58 93 Олеся - 099 225 17 80.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#територія дитинства #фестиваль #психологічний
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...