![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
08:40, 6 травня 2015 р.
Долею бродячих тварин у Чернівцях турбуватимуться опікуни
Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, на зустрічі мера Чернівців Олексія Каспрука з представниками громадських організацій, який займаються питаннями захисту тварин, а також з представниками волонтерських організацій обговорювалися питання захисту бродячих тварин від жорстокого поводження.
Мер міста звернув увагу на те, що саме в Чернівцях діють одні з найбільш прогресивних і гуманних правил утримання домашніх тварин, проте необхідно посилити контроль за їх змістом.
Також йшлося про важливість роз'яснювальної роботи про правильну поведінку з тваринами серед мешканців міста, дітей та молоді.
Було вирішено розробити порядок встановлення опіки над бездомними тваринами, який дозволить жителям міста офіційно опікати таких тварин і нести відповідальність за їх поведінку.
Також вивчається можливість запровадження інституту цивільних інспекторів з питань поводження з тваринами та надання їм права складати протоколи про порушення правил утримання домашніх тварин та інших актів, що регламентують ці відносини. У процесі розробки актів буде враховуватися європейський і всеукраїнський досвід.
За фактами проведення вилову домашніх стерилізованих тварин комунальним підприємством «Спецкомунтранс», які були надані волонтерами, проводиться розслідування. Результати розслідування будуть надані громадськості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі