• Головна
  • Долею бродячих тварин у Чернівцях турбуватимуться опікуни
08:40, 6 травня 2015 р.

Долею бродячих тварин у Чернівцях турбуватимуться опікуни

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, на зустрічі мера Чернівців Олексія Каспрука з представниками громадських організацій, який займаються питаннями захисту тварин, а також з представниками волонтерських організацій обговорювалися питання захисту бродячих тварин від жорстокого поводження.

 Мер міста звернув увагу на те, що саме в Чернівцях діють одні з найбільш прогресивних і гуманних правил утримання домашніх тварин, проте необхідно посилити контроль за їх змістом.

 Також йшлося про важливість роз'яснювальної роботи про правильну поведінку з тваринами серед мешканців міста, дітей та молоді.

 Було вирішено розробити порядок встановлення опіки над бездомними тваринами, який дозволить жителям міста офіційно опікати таких тварин і нести відповідальність за їх поведінку.

 Також вивчається можливість запровадження інституту цивільних інспекторів з питань поводження з тваринами та надання їм права складати протоколи про порушення правил утримання домашніх тварин та інших актів, що регламентують ці відносини. У процесі розробки актів буде враховуватися європейський і всеукраїнський досвід.

 За фактами проведення вилову домашніх стерилізованих тварин комунальним підприємством «Спецкомунтранс», які були надані волонтерами, проводиться розслідування. Результати розслідування будуть надані громадськості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпритульні тварини #опікуни #жорстоке поводження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...