• Головна
  • У Чернівцях презентують збірку Пауля Целана
14:40, 8 травня 2015 р.

У Чернівцях презентують збірку Пауля Целана

14 травня в Літературному целановском центрі відбудеться презентація третьої поетичної збірки Пауля Целана «Мовні ґрати».

Організаторами презентації виступає Видавництво «Книги - XXI». Участь у презентації візьме перекладач Петро Рихли і спеціальна гостя з Німеччини художниця Хельга фон Льовен.

«Мовні ґрати» – третя двомовна поетична книга Пауля Целана, що з’явилася в 1959 р. у видавництві «С. Фішер ферлаґ». Вона містить вірші, які виникли від початку 1955 – до кінця 1958 р.р. й означають радикальну зміну в Целановій поетиці: перехід до так званої «сірішої» мови. 33 поезії збірки ввібрали в себе важливі біографічні, політичні й естетичні події та явища й окреслюють дійсність, яку необхідно «знайти і здобути». В поетологічному сенсі вони відзначаються своїм яскраво вираженим новаторським характером. Як і дві попередні книги «Мак і пам’ять» та «Від порога до порога», що вийшли українською та німецькою мовами, «Мовні ґрати» продовжують серію «Меридіан серця. Бібліотека німецькомовної літератури».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пауль Целан #«Мовні ґрати» #презентація #збірка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...