• Головна
  • На Буковині відзначили кращих платників податків
17:00, 15 травня 2015 р.

На Буковині відзначили кращих платників податків

Як повідомляє прес-служба Державної податкової інспекції в Чернівцях, вчора відбулася урочиста церемонія нагородження платників податків, які стали переможцями першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014», що проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України».

 Цей щорічний рейтинг започатковано ще у 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом, громадському визнанню ролі сумлінних платників податків і популяризація ідеї чесного ведення бізнесу.

 Вшанували фіналістів конкурсу Голова Чернівецької обласної державної адміністрації - Олександр Фішук, Чернівецький міський Голова – Олексій Каспрук, начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області - Михайло Сеничак та директор Департаменту економічного розвитку Чернівецької ОДА - Ігор Сідляр.

 Обласною рейтинговою комісією визначено 21 номінант у різних галузях економіки. Щоб пройти до фіналу, необхідно було набрати якомога більше балів за певними критеріями оцінювання. Не можуть бути учасниками порушники податкового законодавства та ті платники, що допустили наявність податкового боргу.

 На нагородженні фіналістів відзначалося, що дані платники податків у нелегкий для країни час стали взірцем для всього бізнес –середовища краю, позаяк, головними критеріями оцінювання є не лише їх економічні досягнення, абсолютні величини сплачених податків та рівень податкового навантаження, але і рівень соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством. Нарівні з економічними показниками діяльності підприємств оцінювалося кількість створених робочих місць, середня заробітна плата, а також участь в реалізації соціальних програм та благодійних акціях.

 За словами Голови Ради Територіального відділення ВГО «АППУ» Ігоря Мисевича, кандидатури переможців регіонального туру будуть представлені для участі у другому турі Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014», де найкращі платники податків Буковини виборюватимуть перемогу на Всеукраїнському рівні.

Серед нагороджених в Регіональному рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014» переможці та лауреати:

 Переможець у номінації «Галузь промисловості» (текстильне виробництво, виробництво одягу) - ТДВ «Трембіта».

 За друге місце в номінації «Галузь промисловості» (текстильне виробництво, виробництво одягу) - ПАТ «Трикотажна фірма «Арніка» .

 Переможець у номінації «Галузь промисловості» (виробництво хімічних речовин і хімічної продукції) ТДВ «Чернівецький хімічний завод».

 Переможець у номінації «Галузі інформації  та телекомунікації» - ТОВ «Лангейт».

 Переможець у номінації «Сфера торгівлі» (малі підприємства) - ТзОВ «Гріко».

 За друге місце в номінації «Сфера торгівлі» -  ТОВ «Чернівціавторесурс».

 Переможець у номінації «Сфера торгівлі» - ТОВ «РОМА».

 Переможець у номінації «Галузь промисловості», у сфері машинобудування (виробництво електронної продукції) ПП «Артон» .

 Переможець у номінації «Сфера права, консалтингу, наукової та технічної діяльності» - Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет».

 Переможець у номінації «Сфера послуг» - Чернівецький міськ ШЕП.

 Переможець у номінації «Галузь будівництва» - ТзОВ будівельна фірма «Чернівціжитлобуд».

 За друге місце в номінації «Галузь будівництва» - ТДВ «ПМК-76».

 Переможець у номінації «Галузь промисловості» (виготовлення виробів з деревини) - Державне підприємство «Хотинське лісове господарство».

 Переможець у номінації «Галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги» - Путильська центральна районна лікарня.

 За друге місце в номінації «Галузь охорони здоров'я та соціальної допомоги» - Новоселицька центральна районна лікарня.

 Переможець у номінації «Галузь промисловості» (виробництво харчових продуктів) - Державне підприємство - «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів».

 За друге місце в номінації «Галузь промисловості» (виробництво харчових продуктів - ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат.

 Переможець у аграрній галузі - Сільськогосподарський виробничий кооператив «Зоря».

 Переможець у номінації «Галузь культури і спорту» - Чернівецький академічний обласний український муздрамтеатр.

 За друге місце в номінації «Галузь культури і спорту» - Чернівецьке обласне фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

 За третє місце в номінації «Галузь культури і спорту» - ТОВ «Сіті фільм».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#платники #податки #податкова #сумлінні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...