![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:55, 1 червня 2015 р.
Буковинських випускників привітало керівництво області
30-31 травня керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації взяло участь в урочистостях з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам навчальних закладів районів області.
Так, випускників Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів привітав перший заступник голови Чернівецької ОДА Володимир Куліш. «Шановні випускники! Бажаю вам наполегливості, впевненості, віри у свої сили, і завжди пам'ятати, що це найблагодатніша справа - справа правди і служіння добру!», - відзначив посадовець. Володимир Куліш вручив кращим випускникам закладу золоті та срібні медалі.
У свою чергу заступник голови-керівник апарату Чернівецької ОДА Руслан Сенчук документи про повну загальну середню освіту вручив випускникам Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.Федьковича. Посадовець відзначив високий рівень знань випускників, їхньої громадянської свідомості та побажав їм легкого і світлого життєвого шляху. «Щира дяка й вам, шановні педагоги, за вашу самовідданість, високу професійну компетентність і педагогічний талант», - наголосив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі