• Головна
  • Сьогодні в Мінську проходить засідання контактної групи по Донбасу
13:35, 2 червня 2015 р.

Сьогодні в Мінську проходить засідання контактної групи по Донбасу

Як повідомляє korrespondent.net з посиланням на МЗС Білорусі, засідання робочих підгруп тристоронньої Контактної групи по Україні почалися сьогодні в Мінську.

 "У Мінську в закритому для преси режимі почалися засідання робочих груп тристоронньої контактної групи з України", - йдеться в повідомленні відомства в Твіттер.

 Раніше представник ОБСЄ Хайді Тальявіні повідомила, що учасники робочих груп на зустрічі в Мінську обговорять, зокрема, питання обміну полоненими у форматі «всіх на всіх». «Питання обміну полоненими «всіх на всіх» завжди обговорюється на підгрупах», - сказала вона.

 Тальявіні додала, що в ході зустрічі 2 червня планується обговорити ті ж питання, що були підняті на порядку денному минулої зустрічі в Мінську.

 Кучма зазначив, що основне питання, яке буде підніматися на засіданні, стосуватиметься демілітаризації Широкино, і питання відводу озброєння калібру менше 100 мм, мінометів і танків.

 До складу Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації на сході України входять представники України, Росії, ОБСЄ, «ДНР» і «ЛНР». Головною метою групи є мирне врегулювання ситуації на сході України та вирішення інших важливих питань.

#контактна група #Мінськ #Донбасс
Оголошення
live comments feed...