
12:14, 4 червня 2015 р.
На Буковині хлопець обікрав співробітницю Пенсійного фонду
Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, в Герцаївський райвідділ міліції звернулася жителька села Банчени, яка розповіла, що з її кабінету в місцевому відділенні Пенсійного фонду вкрали гроші та золоті прикраси.
Правоохоронці в ході оперативно-розшукових дій встановили особу крадія - ним виявився 22-річний житель міста Чернівці. Хлопець, як виявилося, вже знайомий міліціонерам за родом діяльності.
Він уже зізнався у скоєному і розповів, що золото здав у ломбард, а гроші витратив.
На даний момент відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Крадіжка». Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років. Зараз хлопця перевіряють на предмет скоєння аналогічних злочинів на території області. Слідство триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:40
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:34, 22 квітня
09:06, 15 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
04:04, 20 квітня
live comments feed...
Коментарі