![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:00, 4 червня 2015 р.
На Кельменеччині міліціонери зловили молодика, який вкрав гроші з автівки односельчанки
До місцевих правоохоронців за допомогою звернулась 28-річна мешканка села Нелипівці. Жінка розповіла, що з її автомобіля викрали гроші, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Міліціянти одразу розпочали пошуки зловмисника. Правоохоронці оглянули місце скоєння злочину та детально опитали місцевих мешканців. У результаті проведених заходів міліціонери встановили особу крадія -ним виявився 25-річний односельчанин потерпілої.
Як виявилося, жінка залишила автомобіль відчиненим та пішла по справах. Скориставшись безпечністю громадянки, зловмисник відкрив двері та вкрав гаманець, в якому було 1500 гривень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3-х років. Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі