• Головна
  • У Чернівцях для дітей презентували «Місто професій»
14:51, 7 червня 2015 р.

У Чернівцях для дітей презентували «Місто професій»

Як повідомляє прес-служба Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, в Чернівцях у суботу 6 червня відбувся дитячий соціальний проект «Місто професій».

 Ініціатором заходу виступив Міжнародний діловий журнал «Community» під патронатом першої леді України Марини Порошенко. Проект торкнувся 25 міст нашої країни.

 Кожна зареєстрована дитина отримувала паспорт мешканця міста, який давав можливість «влаштуватися на роботу». Перший паспорт мер міста Олексій Каспрук видав особисто.

 10 професійно-технічних навчальних закладів представляли 30 різних професій. Були проведені майстер-класи, показані рекламні відеоролики, роздані буклети та календарі.

 Після навчання кожен «працівник» виконував свої професійні обов'язки, за що отримував зарплату. Витратити отримані гроші діти могли в так званих магазинах, де продавалися солодощі, книги, іграшки.

 Кожна дитина могла ознайомитися з існуючими професіями, проявити свої таланти і здібності і на початковому етапі зрозуміти значущість тієї чи іншої професії особисто для себе.

#місто #професія #діти #проект #зарплата
Оголошення
live comments feed...