• Головна
  • Сторожинецький рятувальникам поляки подарували пожежний автомобіль
18:12, 11 червня 2015 р.

Сторожинецький рятувальникам поляки подарували пожежний автомобіль

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, сьогодні в Сторожинці рятувальникам району урочисто передали пожежний автомобіль з Польщі - подарунок від громади ґміні Жґув Лодзького воєводства.

У заході взяли участь представники обласної та районної влади, керівництво Управління ДСНС України у Чернівецькій області, польську делегацію очолив бургомістр Конрад Кобус.

Керівник апарату Чернівецької ОДА Руслан Сенчук подякував польському народу за підтримку. «Ми вдячні польському народу за ту підтримку та допомогу, яку він надає Україні у боротьбі за її незалежність та цілісність, - зауважив посадовець. – І в сьогоднішніх умовах подарована техніка є надзвичайно потрібною для місцевої пожежної охорони» - говорив він.

Конрад Кобус у свою чергу заявив про необхідність спільної роботи між Сторожинеччиною та ґміною Жґув, а також запросив сторожинецьких дітей на літній відпочинок до Польщі.

Также представители польской делегации вручили медали «За заслуги для пожежної охорони» голові районної державної адміністрації Ярославу Бартошу, першому заступнику начальника управління ДСНС Буковини Миколі Яловому, а також заступнику начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління Сергію Шмиголю.

#пожежна машина #Польща #Жгув
Оголошення
live comments feed...