13:00, 15 червня 2015 р.
У Чернівцях міліція припинила спробу пограбування магазину
Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, на вихідних в одному з магазинів одягу Чернівців спрацювала сигналізація.
Це сталося близько опівночі. Співробітники служби охорони обласного управління міліції моментально виїхали на сигнал.
Як виявилося, злочинець проник в магазин через двері. Правоохоронці одразу ж заблокували всі виходи. Незабаром злодій був виявлений. До моменту прибуття міліції, він встиг вкрасти одягу на 5 тисяч гривень.
Він був переданий співробітникам Першотравневого райвідділу міліції, які прибули на місце події. Зараз проводяться заходи щодо встановлення причетності його до інших аналогічних злочинів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:06
Вчора
20:04
Вчора
19:17
Вчора
16:37
Вчора
14:17
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:32, 10 січня
09:47, 10 січня
08:42, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі