• Головна
  • Буковинські міліціонери стали чарівниками і здійснили мрії дітей (ФОТО)
17:35, 15 червня 2015 р.

Буковинські міліціонери стали чарівниками і здійснили мрії дітей (ФОТО)

Благодійний проект «Буковинська мрія», що вже став традиційним,  днями пройшов  у Чернівецькій області. Мрії дітей-сиріт та малечі з  інтернатів, виконали і міліціонери, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Листи від маленьких вихованців Сторожинецької школи-інтернату Евеліни та Василька із їхніми мріями надійшли на адресу т.в.о. начальника УМВС України в Чернівецькій області Сергія Пілігріма.

Звісно ж, бажання дітлахів очільник буковинської міліції   втілив у життя. Радник начальника УМВС Іван Зайцев передав дітям від головного міліціонера краю очікувані подарунки:   дівчинці - жовто-блакитний спортивний костюм, волейбольний м’яч, путівку в дитячий табір «Вербиченька» та солодощі, хлопчику  - роликові ковзани та волейбольний м’яч.

Крім адресних подарунків,  керівництво УМВС України в Чернівецькій області також вручило сертифікат на 5 тисяч гривень для проживання та харчування діток у таборі «Мрія».

„Робити добро завжди важливо. Незалежно від ситуації в державі, потрібно знаходити можливість  допомагати діткам, яким так потрібна наша допомога”, - зазначив т.в.о. начальника УМВС України в Чернівецькій області Сергій Пілігрім. 

#Буковинська мрія #міліція #Сергій Пілігрім #подарунки
Оголошення
live comments feed...