• Головна
  • Ще 1 буковинський кіборг, якого вважали зниклим безвісти, загинув під Донецьким аеропортом
герої не вмирають
16:00, 16 червня 2015 р.

Ще 1 буковинський кіборг, якого вважали зниклим безвісти, загинув під Донецьким аеропортом

герої не вмирають

Це 35-річний  боєць військовослужбовець 80-ї бригади Олександр Боднарюк  з с. Анадоли Хотинського району Чернівецької області. Тіло кіборга-героя вже везуть на рідну землю. Про це журналісту 0372.ua розповіла сестра загиблого Наталія.

Як ми повідомляли ще наприкінці січня 2015 року, у Донецькому аеропорту зник безвісти буковинський кіборг Олександр Боднарюк. Тоді родичі сказали, що Саша останній раз виходив на зв'язок 20 січня 2015 року о 10.20.  З того часу рідні почали шукати зниклого кіборга. Однак  Саші  не було  ні в списках загиблих, ні в списках полонених,  ні серед поранених. Після понад 5 місяців пошуків стало відомо, що Саша загинув.

„Військовослужбовець Олександр Боднарюк загинув під Донецьким аеропортом. Коли саме і за яких обставин -  нам невідомо. Тіло бійця везуть на Буковину”, - розповів  військовий комісар Хотинського району Ігор Шевчук. 

Поховають кіборга-героя Олександра Боднарюка у рідному селі Анадоли на Хотинщині у четвер, 18 червня 2015 року. Прощання розпочнеться о 10.00 у будинку загиблого.

Вічна пам'ять герою!

#Кіборг #смерть #Саша Боднарюк #похорони
Оголошення
live comments feed...