![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:03, 17 червня 2015 р.
Представники Місії ОБСЄ побували на Путильщині
Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, сьогодні Путильський район відвідали представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні американець Едвард Вауелл і угорець Апош Капоші.
Спостерігачі ОБСЄ провели зустріч з головою Путильської РДА Миколою Савчуком. Основні питання, які були обговорені на зустрічі: реформування місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток району, інвестиційний потенціал. Також йшлося про відновлення доріг і можливості відкриття пунктів для переходу кордону.
Микола Савчук подякував представникам Місії та висловив сподівання на подальшу співпрацю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі