• Головна
  • Скандальна епопея навколо ЖБК «Проспект» у Чернівцях триває
09:31, 24 червня 2015 р.

Скандальна епопея навколо ЖБК «Проспект» у Чернівцях триває

У Чернівцях триває гучний конфлікт навколо житлово-торгового комплексу «Проспект», який був побудований за адресою пр. Незалежності, 131. Тільки тепер і так досить складна ситуація набула гіпертрофованих форм.

 Ми вже писали про те, що в травні група інвесторів, протестуючи проти затягування введення будівлі в експлуатацію, перекрила забудовнику доступ до будівлі, а відповідно до документів, та й взагалі закрила можливість довести до кінця всі необхідні роботи. Охороняє будівлю зараз охоронне агентство. Все це, за словами юриста компанії-забудовника «Гіпербуд» Вікторії Вольской, протизаконно, оскільки поки будівельний об'єкт не введений в експлуатацію, власників його є саме замовник.

 Однак, незважаючи на спробу вирішити питання в правовому полі, ситуація з місця не зрушила - замовник потрапити в будівлю не може, ввести будинок в експлуатацію, відповідно, теж. Ситуація, всупереч невдоволенню усіх боків, не вирішена, а навпаки, максимально затягується.

 Далі - більше. ЖБК «Проспект» включає в себе невелику кількість покупців - людей, які придбали торгові площі в торгово-будівельному центрі. Глава ЖБК «Проспект» Коцур Н. О. підписує з адвокатом ЖБК Чопюком М.Д. договір про довірче управління майном, під яким фактично мається на увазі повний перехід величезної будівлі, яка на даний момент оцінюється в 10 мільйонів доларів, у володіння Чопюка. Про це говорить юрист компанії «Гіпербуд». Тому що, цитуючи договір, він тепер має право «володіти, користуватися та розпоряджатися майном, яке передано йому в довірче управління ....».

 Один з покупців Віктор Довганич говорить про те, що пані Коцур одним розчерком пера вирішила за всіх покупців магазинів долю будівлі, тих, які ввійшли в ЖБК, а також тих, хто не підтримує захватських методів господарювання. Дії відбувалися без згоди покупців, фактичних власників магазинів. Такі дії являють собою шахрайські оборутки щодо рейдерського захоплення чужої власності. Представники ж компанії «Гіпербуд» заявляють про те, що Коцур учинила злочинні шахрайські дії, про що вони повідомили всіх покупців, розіславши їм юридичний аналіз складеного з Чопюком договору.

 Віктор Довганич, один з 117 власників площ в ЖБК «Проспект», створив своє товариство «Проспект, 131» і, як його глава, планує домагатися того, що б особисто мер міста Олексій Каспрук та депутати міської ради втрутилися, і допомогли вирішити це складне питання. Він готовий відстоювати свої права в судах України.

#"Проспект" #Гіпербуд #договір #Чопюк
Оголошення
live comments feed...