![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
16:15, 24 червня 2015 р.
За минулу добу чернівецькі митники запобігли 5-тьом спробам контрабанди цигарок
Упродовж минулої доби чернівецькі митники зупинили 5 спроб незаконного перевезення цигарок через митний кордон України на суму понад 40 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.
Під час поглибленого огляду автомобілів «BMW X5», 2004 р.в., та мікроавтобуса «MERSEDES», 2007 р.в., у спеціально облаштованих тайниках митники знайшли цигарки різних марок. В обох випадках водії машин, громадяни Румунії, обрали для себе «зелений коридор». Однак, за рішенням митного органу, водіїв „послали” у «червоний коридор».
Власник «BMW X5» обладнав свою автівку спеціальними металевими конструкціями: в задній частині машини у задньому бампері, у днищі в місці для ніг пасажира заднього сидіння та під переднім сидіння. Крім того, контрабандними цигарками було забито порожнини передніх крил автівки.
Водій Мерседеса для незаконного перевезення цигарок використав пристосовані конструктивні ємності - нішу для домкрата та порожнини у підлозі.
Відтак, за протоколами про порушення митних правил митники вилучили майже 2 тисячі пачок «Monte Carlo», 330 - «Viceroy», 100 - «Ashima», а також автомобілі, які оцінено у 250 тисяч гривень кожний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі